спільний проект

League Design та Лавки Традицій

мистецтво

на полиці

Продукт
Коник

Сік грушевий

Картина
вечір
архип куїнджі

«Мистецтво на полиці» — просвітницький проєкт, що робить український живопис ближчим до кожного.

Зараз як ніколи хочеться пізнавати українське: вивчати мову, історію, культуру і мистецтво. Але поки постійні експозиції художніх музеїв зачинені, а чимало творів евакуйовані, ми вирішили принести живопис прямо на полиці супермаркету «Сільпо» і розповісти про наших митців трохи більше.

Для цього об’єднали українських крафтових виробників, творчу команду дизайнерів та мистецтвознавців. Тож усього на три місяці фермерські продукти «Лавки Традицій» у «Сільпо» отримають унікальне мистецьке паковання, яке ще й розповідає про художників та їхню творчість, варто лише сканувати QR-код.

команда

проєкту

Лавка Традицій

Проєкт підтримки та розвитку малих українських виробників. Тут відбирають найкращі фермерські продукти по всій країні, щоб жителі міст могли купити їх у своїх «Сільпо». «Лавка Традицій» допомогла виробникам оновити паковання спеціально для проєкту, щоб популяризувати українське мистецтво.

Нас підтримали виробники

League Design Agency

Міжнародна дизайн-агенція, що допомагає бізнесам у всьому світі досягати своїх цілей за допомогою графічного, веб та UI/UX-дизайну. З 2017 року вже отримали понад 50 нагород і відкрили офіси в Польщі та США. З початку повномасштабного вторгнення підтримують ЗСУ донатами, беруть участь в благодійних проєктах та просвітницьких ініціативах. Це вони створювали усі ці паковання і сайт.

МИСТЕЦЬКІ ІНСТИТУЦІЇ, ЩО ПІДТРИМАЛИ ПРОЄКТ

МИСТЕЦЬКІ ІНСТИТУЦІЇ, ЩО ПІДТРИМАЛИ ПРОЄКТ

Окрема подяка

Громадській організації «Музей сучасного мистецтва» за допомогу у підборі робіт художників для проєкту, отриманні прав на їхнє використання на пакованнях товарів та підготовці просвітницького контенту для сайту.